Červen 2010

Papír z gymnázie, přesto mi však ukazuje, že jsem dokončila základní školní docházku

30. června 2010 v 10:45 | Tennis player |  Diary
Ahoj holky :)
Dnes je ten den, který většina školáků nemá v lásce, ale po něm začínají sladké dva měsíce nicnedělání :) Mě vysvědčení nikdy nevadilo, protože rodičům říkám všechny známky, řekla bych že se i snažím učit, takže oni vědí co je na tom papíře čeká. Letos však nic hezkého. Jsem na osmiletém gymplu, sice jsou na nás kladeny větší nároky než na základce, ale zas to neni přehnané. Jen ta matika. A já jsem na ni ještě blbá. Jenže, známky mám na lepší 3 nebo horší 2, další člověk to tak má taky, ještě horší průměr, ale protože ji došel poprosit, má 2. Nenaštvalo by vás to? Já jen protože nedokážu lízt lidem do pr*ele tak mám 3 :'( Už jsem to obrečela dřív. Ted jsem v klidu. A k tomu teda dvě dvojky. Což by bez učitelčiny nespravedlnosti (aby dala oboum stejnou známku) znamenalo 3 nejlepší vysvědčení ve třídě :( Nevadí. Hlavně že o tom vím svý! Je škoda, že mi to tak zkazil začátek roku. Já do školy nechodila většinu ledna, února a část března, kvuli nemoci, takže jsem zameškala obrovský počty hodin z matiky (když chybim jeden den tak už něco nechápu) a další haldy testů, ze všech předmětů, takže se divim, že mám vůbec takovýhle vízo, ale zamrzí to, patřím k těm, co myslí nejvýš :) .... A jak užíváte vy? Tím myslím i ty co už nejsou školou povinné :) Já už se cítím líp, mám cucat něco na bolest v krku, být v klidu kvuli bolesti hlavy a lehce se léčit, ale večer na rozlučku půjdu :) 

A jak tedy dopadl první den?

29. června 2010 v 8:43 | Tennis player |  Diary
Ahoj holky:)
Tak se jako vždy něco zkazilo. Když už se rozhodnu, mám výborně našlápnuto k tomu se rozjet, tak příjde v mém připádě co? - NEMOC! Hodně mě to naštvalo. Ráno jsem se stihla akorát zvážit a tak aktuálně začínám na 73,5kg k výšce 177,5cm. Ach jo... Určitě všechny víte, jak špatně se hubne, pokud ležíte v postely. At jíte normálně nebo ne, nic ze sebe nevydáváte. Takže se budu snažit váhu alespon udržet. Dnes kvuli tomu nejdu k zubaři, ale na tenis se zřejmě nadopuju práškama a půjdu, to vážně nechci vynechat. Začala jsem hrát pozdě, tak ale musím makat. Jdu hrát jen na hoďku a budu si dávat častějc přestávky. Pak zas zalezu do postele... Ale hned jak se z toho vylížu, počítám že pokud mě tenis neskolí, tak to může být nejdéle do soboty (přijdu o rozlučku kterou jsem organizovala) tak zase nabírám na obrátkách v hubnutí :) Moc se na to těším... Do té doby budu odolávat čokoládě ve skříňce, kakau a podobným lákadlům :) Mějte se hezky, žádné nemoce a jen užívejte sluníčka :)

Krásný víkend

27. června 2010 v 11:55 | Tennis player |  Diary
Ahoj holky :) (s mužským osazenstvem nepočítám)
Jak užíváte teplého a relativně hezkého víkendu? Já jsem doma. Včera jsem se konečně rozhodla, že takhle to semnou už dál vážně nejde. Navíc ten iPhone na mě taky čeká, jen konečně začít makat :) Oficiální začátek bude až zítra, takže se ráno pokusím zvážit na naší chatrné váze. Pak to napíšu sem a stanovím si nějaké cíle a minimálně jednou týdně budu informovat o váhovém pohybu. Ale včera jsem se snažila nezahálet. Můžu ukázat jídelníček, ale nikomu se líbit nebude, nejsou tam svačiny a že by to všechno bylo extra zdravé...

9:00 Snídaně: plátek chleba, pomazánkové máslo bez příchuti, rajče
11:40 Oběd: vaječná omeleta (3 vejce), 4 cherry rajčátka, 4pl. eidamu 30%, pařitka, malý plátek chleba
17:35 Večeře: 3 maličké domácí tvarohové buchty
Mimo: malý vodový nanuk
Pití: 2l slabé kiwi šťávy (musím se naučit pít vodu, ale zatím jsem si nezvykla)

Pohyb: 2h aktivního tenisu
15mi běh
1h celkového posilování - ruce (biceps,triceps), ramena, prsa, břicho, zadek, nohy

Měly by být svačiny, alespoň odpolední, ale já jsem to nestíhala, navíc jsem neměla chuť. Budu se snažit to vylepšit, ale ted šlo hlavně o to, abyste si udělaly představu aspoň trošku.

Dnes se budu snažit zase držet své chutě na uzdě a zase přidat i sport. Zítra snad taky nesklamu... sebe i vás.

Začátek

19. června 2010 v 18:54 | Tennis player |  Diary
Všechny vás zdravím :)
Už jsem vystřídala tolik blogů, kdybych to měla počítat, tak odhadem za 3 roky tak 5. Doufám, že tenhle už bude poslední! Neměl by totiž být na dlouhou dobu, do konce prázdnin bych ráda skončila i své trápení. Tím myslím hubnutí. Nemám sice nadváhu, ale všichni víme, jak to chodí. Potřebuji shodit 10 - 15kg. Do konce srpna však budu používat to první číslo, tedy 10! A proč vlastně? a) nelíbím se sama sobě b) v záží nastupuji do tanečních c) začínám hrát tenis a přestože je to cesta na několik let, i přes deset let, tak se chci dostat i k lehce závodnímu vyžití d) všichni víme, jak je to se zájmem mužů o plnější dívky, a at se to nesnaží vyvracet!
Takže když to lehce shrnu, tenhle blog bude o mém hubnutí. Doufám, že mi s tím pomůžete, ale vím, že je to jen o mě :)

Lose weight

19. června 2010 v 18:47 | Tennis player |  Lose weight
Lose weight
Food - jídelníčky, rady, apod.,...

Sport - k hubnutí je potřeba pohyb

Numbers - váha, výška, míry

Photos - něco na způsob ,,před a po"

Home

19. června 2010 v 18:44 | Tennis player |  Home
Home
Diary - občas budu něco povídat

Tennis - zprávy ze světa, co mě na tenise zajímá, jak sama hraji