2.den

3. srpna 2010 v 18:01 | Tennis player |  Food
Včera jsem slíbila, že sem budu dávat jídelníčky pokud možno at budou jakékoliv, takže to chci dodržet... i když nerada :/

Bohužel, svačiny a oběd nemůžu ovlivnit a ted večer mě přeadla obrovská jídelní krize, takže jsem ten rohlík prostě ,,musela" a navíc stále moje chutě něco chtějí, to se ale pokusím udržet na uzdě. Jinak jsem si večer chtěla dát ten tvaroh, ale nevím jak dlouho před spaním a tak, jak to tedy prosím je? :) 
Pohybu je dost, ale chce to víc. Jenže jsem po těch výšlapech na horách a ted celodením hraní opravdu hotová. Snad se mi to povede napravit zítra.

6:05 - pl. bílého chleba + rama + paštika
9:45 - Mila
11:30 - 12:00 - rýžová polévka, špagety
14:45 - Bebe Brumík, nektarinka
16:45 - Bebe dobré ráno, oříškové
17:30 - 2pl. celozrného chleba s pomazánkovým máslem (bez příchuti), bílý rohlík + paštika

Pití: poděbradka, slabá šťáva, mléko
Pohyb: přes 3h v tělocvičně (pršelo) - hry, cvičení, 3h tennis

Hodnocení: Jídlo zase hlavně večer :( Štve mě, že mě ted chytla taková žravka, ale snad to už dál nepustím a nebudu už nic jíst. Se sladkostmi k svačině nic neudělám, ale zrovna ty mě moc netíží, ty jsem vysportovala. Vysvětlivka k tomu celozrnému chlebu. Jsou ta mini plátky (navíc z kraje bochníčku), takže ani jeden nebyl větší než moje dlaň (bez prstů). A ten rohlík jsem vám už vysvětlila :( Tak na mě myslete zítra, at to odpoledne zvládnu a třeba dám i nějaké cvíčo navíc :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Merry Merry | Web | 3. srpna 2010 v 20:27 | Reagovat

Tak to jsme na tom stejně. Všestrannost je pro mě disciplína číslo jedna. Mě totiž baví všechny tři disciplíny. Takže až si jednou pořídím svého koníka, nejspíš se budu dívat po všestranném koníkovi, se kterým bych to mohla jezdit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama